یکی از نیاز هایی که بعضی از خریداران گاوصندوق به هنگام خرید گاوصندوق به آن اشاره می کنند سیستم های هشدار دهنده و آگاه کننده می باشد به این معنی که مثلا مشتری در خواست می کند وقتی درب گاوصندوق باز شد از طریق پیامک از باز شدن گاوصندوق آگاه شود

ادامه مطلب...
اواخر دی ماه 95 که آتش سوزی پلاسکو اتفاق افتاد و باعث ریزش کل ساختمان شد، بسیاری از اسناد و دسته چک فروشنده های زیادی از بین رفت و آن هایی که اسناد خود را در گاو صندوق نسوز و ایمن ذخیره کرده بودند، توانستند تا بعدا آن ها را از بین آوارها پیدا کنند. در واقع گاوصندوق فقط محل نگهداری پول برای جلوگیری از دزدی نیست و باید خصوصیات های دیگری هم داشته باشد تا در صورت بروز اتفاقات ناخواسته ای مانند آتش سوزی پلاسکو، آسیبی به اسناد نرسد. یکی از این خصوصیات مهم، مقاومت گاوصندوق در برابر حرارت و ضربه است.
ادامه مطلب...
در سال‌های اخیر پیشرفت تکنولوژی در زندگی ما نقش بسیار پررنگی داشته است. باشگاه‌های ورزشی و رختکن این باشگاه‌ها یکی از مکان‌هایی است که پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته‌اند. در ابتدا اتاق مجزایی جهت امانت سپاری و یا با نام امروزی رختکن در باشگاه‌های ورزشی وجود نداشت و افرادی که در باشگاه حضور پیدا می‌کردند یا وسایل خود را در داخل کیفی به همراه خود به داخل باشگاه می‌بردند و یا در محلی که گاوصندوق، عمومی باشگاه نامیده می‌شد به امانت می‌سپردند.
ادامه مطلب...

شاید برای شما و یا آشنایان شما هم پیش آمده باشد که سارقان محل کار یا زندگی شما را مورد سرقت قرار داده باشند. امنیت خانه های امروزی به موارد زیادی بستگی دارد یکی از این موارد استفاده از یک گاوصندوق مناسب با وزن مناسب یا قابلیت فیکس شدن به زمین می باشد که احتمال حمل گاوصندوق توسط سارقان را کمتر نماید. علاوه بر این گاوصندوق باید دارای بدنه محکم و قفل قابل اطمینان و هم چنین طراحی بروزی باشد.

ادامه مطلب...
یکی از مشکلاتی که امروزه گریبان بسیاری از برند های مطرح ایران و جهان رو گرفته است مشکل کالای تقلبی با برچسب اصلی می باشد که برخی سود جویان  به دلیل طمع کسب سود بیشتر اقدام به این عمل غیر قانونی و غیر اخلاقی می کنند
ادامه مطلب...
با توجه به نوسانات نرخ ارز و عدم ثبات اقتصادی کشور این روزها در خواست برای داشتن مکانی امن جهت نگهداری دارایی های ارزشمند بیشتر از روز های عادی می باشد. این مکان امن می تواند گاوصندوق یا صندوق امانات بانک باشد . که بنا به دلایلی مردم رغبت کمتری نسبت به صندوق امانات بانک از خود نشان می دهند.
ادامه مطلب...
در این مقاله سعی می کنیم که توضیح دهیم که گاوصندوق دیجیتالی بخریم بهتر است یا گاوصندوق مکانیکی

ادامه مطلب...

تعطیلات عید است و خیلی از مردم خرید خود را در ایام عید انجام می دهند و از این رو بیشتر فروشگاه ها هنوز مملو از مشتری است. مدیریت این مشتریان و پاسخگویی کامل به همه آن ها، از دغدغه اصلی مدیران فروشگاه است. از طرفی دیگر، مدیریت مالی و نگهداری پول های جمع آوری شده هم خود از نگرانی هایی است که اکثر فروشندگان و مدیران با آن ها دست و پنجه نرم می کنند.

ادامه مطلب...

هرچه زندگی همراه با تکنولوژی پیش می رود، احتمال خطر هم افزایش پیدا می کند؛ برای مثال تا چند سال پیش که دستگاه های برش قوی وجود نداشت، دزدان به راحتی نمی توانستند وارد منزل دارای حفاظ های سخت وارد شوند؛ اما امروزه با استفاده از همین دستگاه های کوچک راحتی همه فلزات را برش داده و وارد منزل شده و هرچه اسباب با ارزش کوچک را هست با خود می برند. این مساله برای اکثر صاحب خانه ها به یک معضل جدی تبدیل شده است؛ اما برای هر مشکلی یک راه حلی وجود دارد. دزدها شاید قادر باشند که هر نوع فلزی را برش دهند؛ ولی در برش بعضی از فلزات توانا نیستند و فقط باید از شاه کلید مخصوص آن استفاده کنند. گاوصندوق از دستگاه ها یی است که دزدها قادر به برش آن نیستند و فقط باید شاه کلید آن را برای باز کردن در اختیار داشته باشند که این هم غیرممکن است.

ادامه مطلب...
دراین مطلب قصد داریم تا انواع اهرم های باز کننده گاوصندوق را مورد بررسی قرار دهیم
ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×