سبد خريد

 
0 مورد

مقایسه محصولات

محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!

رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش

واحد پول

چرا گاوصندوق ها را نسوز می سازند

خلاصه خبر:
گاوصندوق نسوز :
گاوصندوق ها در دنیا با ابعاد ، استانداردها و آشکال گوناگون جهت کاربری های مختلف ساخته می شوند . یکی از کاربری های مهم گاوصندوق ها محافظت از اموال و مدارک شما در برابر حریق و آتسوزی میباشد . بنابر این استانداردی برای گاوصندوق ها به نام استاندارد نسوز بودن تعریف گردیده است .
متن کامل خبر:
جهت کسب این استاندارد گاو صندوق در آزمایشگاههای مخصوصی مورد تست قرار میگیرد . در این آزمایش داخل گاوصندوق را از کاغذ پر مینمایند و سپس صندوق را در درون کوره ای که از 6 وجه با شعله مستقیم در تماس است قرار میدهند . در زمان معینی و طبق درجه حرارت مشخصی رنگ کاغذ داخل گاوصندوق نباید تغیر کند و مایل به زرد و یا قهوه ای شود . 
این استاندارد با توجه به متریال و تکنیک ساخت در گاوصندق های مختلف گوناگون میباشد . به عنوان مثال گاوصندوق های شرکت آیکو دارای استاندارد حریق در برابر 1000درجه سانتیگراد و زمان 2 ساعت میباشند . 
لازم به توضیح میباشد که اصطلاح گاوصندوق نسوز به معنی نگهداری و موراقبت  از اموال و مدارک داخل صندوق در شرایط حریق میباشد و ادوات خارجی صندوق مانند مکانیزم قفل ها و دستگیره ، لولا ها ، رنگ و ... ممکن است دچار اسیب شوند . همچنین نسوز بودن صندوق به هیچ وجه رابطه ای با وزن گاوصندوق ندارد ، به عنوان مثال یک گاوصندوق با وزن 80 کیلوگرم میتواند استاندارد نسوز بودن را دارا باشد و صندوق دیگری با وزن 1000 کیلو ضد حریق نباشد . بنابراین موکدن توصیه میگردد هنگام خرید گاوصندوق حتما استانداردهای کیفی صندوق مورد نظر را برسی بفرمایید و از خرید گاوصندوق هایی که استاندارد مربوطه را ندارند جدا خوداری فرمایید .

آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:282
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت