سبد خريد

 
0 مورد

مقایسه محصولات

محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!

رهگیری سفارش

کد رهگیری را می توانید از اطلاعات مربوط به سفارش در حساب کاربری مشاهده نمایید.

رهگیری سفارش

واحد پول

بهترین مکان قرار دادن اشیا با ارزش کجا است؟

خلاصه خبر:

هرچه زندگی همراه با تکنولوژی پیش می رود، احتمال خطر هم افزایش پیدا می کند؛ برای مثال تا چند سال پیش که دستگاه های برش قوی وجود نداشت، دزدان به راحتی نمی توانستند وارد منزل دارای حفاظ های سخت وارد شوند؛ اما امروزه با استفاده از همین دستگاه های کوچک راحتی همه فلزات را برش داده و وارد منزل شده و هرچه اسباب با ارزش کوچک را هست با خود می برند. این مساله برای اکثر صاحب خانه ها به یک معضل جدی تبدیل شده است؛ اما برای هر مشکلی یک راه حلی وجود دارد. دزدها شاید قادر باشند که هر نوع فلزی را برش دهند؛ ولی در برش بعضی از فلزات توانا نیستند و فقط باید از شاه کلید مخصوص آن استفاده کنند. گاوصندوق از دستگاه ها یی است که دزدها قادر به برش آن نیستند و فقط باید شاه کلید آن را برای باز کردن در اختیار داشته باشند که این هم غیرممکن است.

متن کامل خبر:

انواع گاوصندوق های مختلفی در بازار وجود دارد؛ اما وجه اشتراک همه آن ها این است که به راحتی توسط اشخاص غیره نمی توان باز کرد و از این رو بهترین جایگزین زیر گلدان و غیره برای نگهداری وسایل با ارزش در خانه است. دزدها دیگر حرفه ای شدند و به جای گشتن زیاد خانه، اول به سراغ مکان ها یی می روند که احتمال دادن وسایل با قیمت وجود دارد؛ مکان ها یی که از دید صاحبخانه خیلی هم امن هستند.

در چند سال گذشته پلیس همیشه به خانواده ها  هشدار داده است که وسایل های قیمتی خود را دور از دسترس قرار دهید. آن ها بیشتر به توصیه استفاده از گاوصندوق خانگی یا امانت بانکی می کنند تا اینکه سعی کنید آن ها را در گوشه و کنار خانه مخفی کنید. انواع گاوصندوق خانگی زیادی وجود دارد؛ اما یکی از مدل های پر کاربرد و ساده، RST-10PA  است.

مشخصات گاوصندوق مدل RST-10P عبارت است از:

·        دارای ارتفاع، عرض و عمق 25، 35 و 25 سانتیمتر است.

·        مناسب استفاده خانگی و ادارات و با قابلیت پیچ شدن در زمین

·        دارای قابلیت رمز دهی 4 تا 6 رقم

·        اگر رمز اشتباه توسط اشخاص غیر مجاز وارد شود، سیستم به مدت 5 دقیقه قفل خواهد شد.

·        دارای کلید اضطراری برای مواقعی که رمز فراموش می شود.

·        وزن سبک ولی غیر قابل حمل

·        قابل نصب در کمد یا گوشه خانه که غیر قابل دید باشد.

·        دارای چراغ هشدار در صورت ضعیف شدن باتری

·        دارای یک سال ضمانت نامه کتبی و 5 سال خدمات پس از فروش

·        دارای وزن ده کیلوگرم

·        دارای دو عدد زبانه در جلو

چگونه آن را تهیه کنیم؟

گاوصندوق کاوه که از قدیمی ترین عرضه کنندگان گاوصندوق در ایران است، انواع آن ها را به فروش می رساند. شما برای تهیه و مشاوره می توانید به آدرس www.kavehsafe.com مراجعه کنید و انواع گاوصندوق ها را با جزئیات کامل مشاهده نمایید.

آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:250
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت